O ZAMÓW LEK

ZAMÓW LEK to Internetowy System E-commerce, oferujący pełną bazę preparatów dostępnych na rynku farmaceutycznym. Portal jest największą bazą leków, produktów leczniczych, suplementów diety, kosmetyków, środków opatrunkowych i nie tylko. Teraz wszystkie leki dostępne są w jednym miejscu, a dzięki łatwej i szybkiej formie składania zamówień, odbierzesz je już następnego dnia z pobliskiej apteki.

Korzyści użytkowników portalu ZAMÓW LEK

  •     Dostęp do największej bazy leków i produktów leczniczych
  •     Gwarancja najwyższej jakości produktów
  •     Bezpieczeństwo podczas transportu i szybki czas realizacji zamówień
  •     Możliwość odbioru towaru w dowolnym momencie
  •     Zamówienia o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu
  •     Opieka farmaceutyczna na najwyższym poziomie
  •     Szeroki asortyment, który obejmuje leki trudno dostępne i sieroce

 

Gwarancja bezpieczeństwa zamawiania na portalu ZAMÓW LEK

Produkty zamawiane przez www.zamowlek.recepta.pl dostarczane są bezpośrednio do wybranej przez użytkownika apteki w ciągu 24 (maksymalnie 72) godzin. Każdy pacjent w trakcie odbioru zamówienia ma osobisty kontakt z farmaceutą, który chętnie udzieli porady i odpowie na każde pytanie. Dzięki temu są Państwo pod stałą kontrolą farmaceutyczną.

Portal ZAMÓW LEK nie prowadzi sprzedaży pełnomocniczej, zabronionej przez Prawo Farmaceutyczne. Leki nie są wydawane pełnomocnikom, którzy występują w imieniu pacjentów, np. kurierom. Zamawiane na portalu produkty przewożone są wyłącznie dostosowanym do tego celu specjalnym transportem aptecznym. Taka dostawa gwarantuje odpowiednie warunki przechowywania leków i kontroli temperatury. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Pacjent ma zatem pewność, że zamówione przez niego leki są dostarczane i przechowywane zgodnie z obowiązującym prawem.

Pacjenci zamawiający leki za pomocą platformy www.zamowlek.recepta.pl mają zapewniony dostęp do opieki farmaceutycznej sprawowanej na najwyższym poziomie. Farmaceuci mogą także zwrócić uwagę, gdy pacjent zamówił kilka leków o podobnym składzie lub wchodzące ze sobą w interakcję. Dzięki temu mogą udzielić fachowej porady i uczulić pacjenta na możliwość wystąpienia ewentualnych działań niepożądanych. Ponadto platforma jest wyposażona w mechanizm, który ogranicza wielkość zamówienia leków OTC, zawierających substancje o nasilonym działaniu w dużych dawkach.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, Platforma została wyposażona w system monitoringu zamówień. Specjalny mechanizm ogranicza ilość zamawianych produktów bez recepty, zawierających niebezpieczne substancje, które przy stosowaniu w dużych dawkach mogą wywoływać udowodnione działania niepożądane,
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transportu i przechowywania leków zamówionych poprzez platformę internetową www.zamowlek.recepta.pl
Zamawianie leków na portalu ZAMÓW LEK gwarantuje komfort i dyskrecję zakupów produktów wstydliwych dla pacjenta,
Dane użytkowników są chronione przez administratorów zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i wytycznymi GIODO.

 

INFOLINIA: 42 200 75 75 (opłata według stawki twojego operatora)
e-mail: pomoc@recepta.pl
Recepta.pl Spółka z o.o., ul. Zbąszyńska 3, 91-342 Łódź