Migrena

Twój wybór:
zdjęcie produktu Pasocare Cold

Pasocare Cold Plaster chłodzący, 1 szt

 Pasocare Cold, plaster chłodzący 5 cm x 12 cm.

zdjęcie produktu Solpadeine Tablets

Solpadeine Tablets Tabletki musujące, 12 szt

Lek zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i kodeinę. Jego działanie lecznicze jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych.

zdjęcie produktu Złocień Maruna feverfew

Złocień Maruna feverfew Kapsułki, 60 szt

Suplement diety to kompozycja ekstraktu ze złocienia maruna, witaminy B2 oraz witaminy B5.

zdjęcie produktu Polopiryna S

Polopiryna S Tabletki rozpuszczalne, 300 mg, 20 szt

Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

zdjęcie produktu Ascodan

Ascodan Tabletki, 10 szt

ASCODAN jest lekiem zawierającym kwas acetylosalicylowy i kodeinę.

zdjęcie produktu Etopiryna

Etopiryna Tabletki, 10 szt

Etopiryna jest lekiem stosowanym w leczeniu bólów głowy oraz bólów o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego.

zdjęcie produktu Saridon

Saridon Tabletki, 10 szt

Saridon to lek złożony o skojarzonym działaniu składników. Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, działające przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, oraz małą dawkę kofeiny, która nasila przeciwbólowe działanie paracetamolu.

zdjęcie produktu Panadol

Panadol 500 mg, tabletki powlekane, 12 szt

Panadol jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C Tabletki musujące, 400 mg + 240 mg, 20 szt

Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu.